Харківська область
Кегичівський район
Красненська сільська рада
64032 Україна Харківська область Кегичівський район с-ще Красне, майдан Незалежності,7, тел.2-51-91

LVI сесія VII скликання

РІШЕННЯ
від 10 листопада 2020 року                                                                                      № 498

Про затвердження порядку денного позачергової
LVI сесії сільської ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту сільської ради Красненська сільська рада вирішила затвердити для розгляду на LVI сесії сільської ради такий порядок денний:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2019 року «Про бюджет сільської ради на 2020 рік» та доповнень до нього.
(Інформує головний бухгалтер ради Гришко Н.О.)
2. Про затвердження розпоряджень сільського голови. (Інформує секретар Красніцька А.В.)
3. Про ліквідацію Красненської сільської виборчої комісії Кегичівського району Харківської області. (Інформує секретар Красніцька А.В.)
4. Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства «НАШ ДОБРОБУТ» (Інформує секретар Красніцька А.В.)

5. Різне.

Сільський голова                                                                                       В.О.Будник