Головна

LV сесія VII скликання

РІШЕННЯ
від 12 жовтня 2020 року № 451
Про затвердження порядку денного чергової
LV сесії сільської ради VІІ скликання


Відповідно до статей 46, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту сільської ради Красненська сільська рада вирішила затвердити для розгляду на LV сесії сільської ради такий порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2020 року. (Інформує головний бухгалтер ради Гришко Н.О.)
2. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2019 року «Про бюджет сільської ради на 2020 рік» та доповнень до нього.
(Інформує головний бухгалтер ради Гришко Н.О.)
3. Про затвердження розпоряджень сільського голови. (Інформує секретар Красніцька А.В.)
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд г(присадибна ділянка) гр. Бажану Дмитру Єгоровичу по вул. Першотравнева,59, в с. Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд г(присадибна ділянка) гр. Ковальчуку Віталію Євгенійовичу по вул. Будника,4, в с. Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд г(присадибна ділянка) гр. Желобецькому Олексію Степановичу по вул. О.Будника,9, в с. Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Бажан Аліні Вадимівні для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, в с.Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марців Олені Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Ювілейній, 3б, в с.Краснянське на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марців Катерині Юріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Ювілейній, 3в, в с.Краснянське на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бажану Володимиру Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Першотравневій,51а, в с.Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бажан Аліні Вадимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Першотравневій,50а, в с.Калинівка на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
12..Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Ванді Ігорю Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)                                                                                                                                                      13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Гришку Андрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)
14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Гришко Наталії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)
15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Хутку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)
16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Хутку Сергію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..Хутко Юлії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Красненської сільської ради Кегичівського району Харківської області. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)
18.Про надання надання дозволу гр. Гулай Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
(Інформує Левченко Л.Є. – землевпорядник ради)
19. Про надання дозволу гр. Гулай Оксані Олегівні на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної
ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
(Інформує Левченко Л.Є. – землевпорядник ради)
20. Про надання дозволу гр. Бажану Володимиру Дмитровичу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
(Інформує Левченко Л.Є. – землевпорядник ради)                                                                                                                                                                                                                                                                  21. Про надання дозволу Сочковій Надії Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
22. Про надання дозволу Нікітіній Аллі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
23. Про надання дозволу Горобець Надії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
24. Про надання дозволу Гербич Вірі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
25. Про надання дозволу Гулаковій Інні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
26. Про надання дозволу Гулакову Михайлу Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд .
(Інформує землевпорядник сільської ради Левченко Л.Є.)
27. Про надання дозволу Головіновій Руслані Анатоліївні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

28.Про надання дозволу Головінову Володимиру Івановичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

29. Про надання дозволу Бажан Олені Василівні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

30.Про надання дозволу Бажану Володимиру Дмитровичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

 

31. Про надання дозволу Прокопчуку Роману Віталійовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

32. Про надання дозволу Тюко Андрію Сергійовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

33. Про надання дозволу Мосіну Сергію Євгеновиичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Калинівка. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

34. Про надання дозволу Третяк Наталії Володимирівні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

35. Про надання дозволу Полтавцю Роману Вікторовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

36. Про надання дозволу Михальчук Тамілі Віталіївні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

37. Про надання дозволу Хаванському Юрію Володимировичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

38. Про надання дозволу Сєдову Віталію Миколайовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

39. Про надання дозволу Куценко Анастасії Миколаївні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

40. Про надання дозволу Куценку Дмитру Миколайовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

41. Про надання дозволу Куценку Миколі Миколайовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

42. Про надання дозволу Марців Катерині Юріївні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

43. Про надання дозволу Марців Василю Юрійовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Краснянське. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

44. Про надання дозволу Котенко Олександру Олександровичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Красне. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

45. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення відведення земельної ділянки для ведення городництва. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

44. Про надання дозволу Рибченко Максиму Миколайовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Красне. (Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

46.Про внесення змін до IX сесії VII скликання від 17 березня 2016 року №39 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд.
(Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

47. Про надання дозволу Гулакову Михайлу Анатолійовичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Красне.
(Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

48. Про надання дозволу Гулаковій Інні Володимирівні на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Красне.
(Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

 49. Про надання (ненадання) дозволу гр.Єрмоленко Віктору Івановичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.
(Інформує землевпорядник Левченко Л.Є.)

 50. Різне.

 Сільський голова                                                                         В.О.Будник