РІШЕННЯ  ХXXIХ сесія VII скликання
 від 06 грудня 2018 року  № 270
Про затвердження порядку денного позачергової
ХXXIХ сесії сільської ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту сільської ради Красненська сільська рада вирішила затвердити для розгляду на ХXXIХ сесії сільської ради такий порядок денний:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22.12.2017 року «Про бюджет сільської ради на 2018 рік» та доповнень до нього.

(Інформує головний бухгалтер Гришко Н.О.)

1. Про звільнення директора підприємства «НАШ ДОБРОБУТ»

Красненської сільської ради.

(Інформує сільський голова Будник В.О.)

1. Про призначення Богдана О.О. на посаду директора підприємства «НАШ ДОБРОБУТ» Красненської сільської ради.

(Інформує сільський голова Будник В.О.)

1. Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові.

(Інформує секретар ради Красніцька А.В.)

1. Про надання дозволу гр. Гулай Валентині Іванівні на виготовлення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної   ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських   будівель і споруд (присадибна ділянка).

(Інформує секретар ради Красніцька А.В)

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Костіну Віталію Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських   будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови по вул. Шкільна, 61 в с.Красне на території Красненської сільської ради

(Інформує секретар ради Красніцька А.В.)

1. 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських споруд гр. Ткаченко Наталії Адамівні та гр. Тарабану Миколі Миколайовичу по вул. Будівельників,5 в с. Калинівка.

(Інформує секретар ради Красніцька А.В.)

1. 8. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів              використання питної води.

(інформує сільський голова Будник В.О.)

1. 9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних

актів на 2019 рік.

(Інформує секретар сільської ради   Красніцька А.В.)

1. 10. Про надання дозволу гр. Мельник Г.Й. на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Карабущине.

(Інформує секретар ради Красніцька А.В.)

1. 11. Про надання дозволу гр. Мельник І.В. на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах с.Карабущине.

(Інформує секретар ради Красніцька А.В.)

1. 12. Про організацію проведення громадських робіт у 2019 році.                                   (Інформує секретар ради Красніцька А.В.)
  1. 13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

1. 14. Різне.

Сільський голова                               В.О.Будник